Товари для саду

Бордюр Кантрі

Призначення: служить розмежувачем між газонами, грядками, клумбами, доріжками на садових ділянках. Бувають в 3 кольорах: зелений, коричневий, чорний.

Дізнатися ціну Прибдати
Граблі малі

Граблі для листя – дуже легкі і практичні, як садовий інструмент використовуються для прибирання території від листя та іншого сміття. Насадка зйомна.

Дізнатися ціну Прибдати
Граблі

Садові граблі – це універсальний інструмент для догляду за грунтом і передпосадкової обробки грядок. Насадка здатна витримувати високі навантаження.

Дізнатися ціну Прибдати
Допоміжний ніж

Універсальний ніж для шанувальників активного відпочинку. Ручка з протектором запобігає ковзанню інструменту, а довге 100 мм лезо дозволяє використовувати його для більшості кухонних і садових робіт.

Дізнатися ціну Прибдати
Кембрик Зелений
1 кг

Агротрубка виготовлена з первинного ПВХ, яка прослужить близько 7 років, розтягується до 2,5 раз, а після деформації загальна довжина кембрика збільшується на 15 – 20%.

Дізнатися ціну Прибдати
Кора фракція 2-3 см мішок 50л

Соснова кора – різної фракції, використовують в якості підсипки під рослини, для запобігання випаровування вологи та росту бурьянів.

Дізнатися ціну Прибдати
Лопата для прибирання снігу Fiskars SnowXpert 141001

Лопата для прибирання снігу Fiskars 141001 допомагає швидко впоратися зі сніговими заметами навколо будинку. Її розмір оптимальний для швидкої роботи, яка необхідна в морозну зиму.

Дізнатися ціну Прибдати
Лопата садова штикова Solid spad pointed 131413

Садова лопата Fiskars Solid Spade Pointed призначена для тривалої роботи в саду і городі. Підходить для риття землі, ям, обробки країв ділянок і виконання посадкових робіт.

Дізнатися ціну Прибдати
Лопата скрепер для прибирання снігу Fiskars SnowXpert

Виріб має великий і об’ємний совок з міцного пластику, а рукоять забезпечує надійний хват при роботі і має малу вагу.

Дізнатися ціну Прибдати
Лопатка

Інструмент, який стане  необхідний в поході, поїздці за місто, на дачу. Лопата буде надзвичайно корисна при проведенні різних садових і польових робіт. Штикова модель дозволяє з легкістю зробити справу.

Дізнатися ціну Прибдати
Ножиці для живоплоту

Ножиці для живоплоту Fiskars зручні для виконання різних видів садових робіт, таких як підстригання живоплоту, а також підрівнювання кущів і кутів. Ці ножиці можуть бути обладнані різними зубчастими механізмами.

Дізнатися ціну Прибдати
Розкидач ручний HANDY CREEN II

Невеликий і вдалий в застосуванні, розкидач може виконувати різні функції: засів / підсівши газонної трави, розкидання добрив, розкидання в зимовий період солі / піску і тд.

Дізнатися ціну Прибдати
Садовий культиватор Fiskars Solid

Ергономічна конструкція культиватора від Fiskars дозволяє комфортно проводити культивацію, прополку і посів. Цей інструмент можна використовувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Дізнатися ціну Прибдати
Секатор площинний

Такий інструмент підійде для використання як початківцями садівниками, так і справжніми професіоналами садової справи. Секатор площинного типу призначений для зрізання живих гілок, молодих пагонів і чагарників.

Дізнатися ціну Прибдати
Прокласти маршрут
Закрити