Засоби захисту для рослин

Аерозоль від комарів, кліщів і мошок ‘BROS’ 90 мл

Аерозоль ефективно відлякує комарів (до 8:00), кліщів (до 5:00) і мошок (до 7:00). Дозволено застосування дітям від 2 років. Дерматологічні дослідження не показали ніяких ознак побічних ефектів. Містить діючу речовину – ДЕТА 24% – безпечна для людини і ефективне репеллентное речовина. Захищає навіть від тропічних комарів.

Дізнатися ціну Прибдати
Актара 1,4г.

Актара – системний інсектицид, широкого спектру дії, який характеризуєтся високою ефективністю і прудуктивністю дії незалежно від погодних умов і який направлений на захист рослин. Препарат інтенсивно поглинається та розноситься по всій рослинні, захищаючи її. Актара справляє на шкідників шлункову та контактну дію.

Дізнатися ціну Прибдати
Актелік 500ЕС,
к.э. Syngenta, 6мл.,

Актеллік – несистемний фосфорорганічний інсектицид з акарицидним ефектом, контактно-шлункової дії, призначений для захисту садових, декоративних та інших сільськогосподарських культур відкритого та закритого ґрунту від комплексу листогризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів.

Дізнатися ціну Прибдати
Актофіт 200 мл.

Інсекто-акарицид застосовується для захисту від широкого комплексу шкідників. Актофіт контролює велике сімейство лускокрилих (їх шкідливе потомство – гусениці), в тому числі совки, плодожерки, листовійки, молі і їм подібні. Ефективний проти таких трудноіскореняемих шкідників, як рослиноїдні кліщі, білокрилки і трипси. Колорадський жук і його личинки, різні листоїди і квіткоїд, попелиці – всі вони потрапляють під результативне вплив препарату.

Дізнатися ціну Прибдати
Антигусінь+Самшит
4+3 мл.

Антігусінь – контактно-кишковий інсектицид, який вражає нервову систему шкідника і як результат його швидку загибель. Препарат рекомендується застосовувати в період масового розмноження  жуків., до появи личинок першого покоління. Самшит – системний фунгіцид з широким спектром захисної дії. Ефективний в боротьбі з грибковими хворобами. Збільшує кількість і якість плодових зав’язей.

Дізнатися ціну Прибдати
Антикліщ Про
10мл

Антикліщ ПРО – інсекто-акарицид контактної дії для захисту плодових та декоративних культур від кліщів. Уражує центральну нервову системи шкідника, що спричиняє його загибель. Має сильну контактну, кишкову та тривалу системну захисну дію проти основних стадій комплексу шкідників (яйце – личинка – німфа – дорослий кліщ). Препарат починає діяти вже з перших годин після використання і знищує комах.

Дізнатися ціну Прибдати
Антихрущ 150мл.

Двокомпонентний контактно-системний інсектицид для захисту сільськогосподарських культур від комплексу шкідників. Ефективний на всіх основних стадіях розвитку комахи, а також широкий спектр захисної дії.

Дізнатися ціну Прибдати
Брос від кротів “BROS” Karbidex 500 гр

Засіб від кротів – відлякує шкідників запахом. Ефективний – починає діяти вже протягом перших годин після застосування. Застосовують на любих ділянках, безпечний для тварин.

Дізнатися ціну Прибдати
Брос від мурах 250 гр.,

Ефективний порошок, призначений для боротьби з мурахами зовні і всередині приміщень, на терасах, в альтанках, на стежках. Використовують як порошок для посипки або розчин для проливу.

Дізнатися ціну Прибдати
Брос від слимаків 200 гр.

Снаколь від слимаків, гранули рожевого, фіолетового або зеленого кольору для ефективного знищення слимаків та равликів. Принцип дії: Гранули шлункового і контактної дії: равлики або слимаки охоче з’їдають їх, а також гранули прилипають до їхнього тіла.

Дізнатися ціну Прибдати
Енжіо 247 SC 3,6мл. Сингента

Енжіо – системно-контактний, надзвичайно потужний інсектицид, з тривалим терміном дії. Містить дві діючі речовини, з широким спектром знищуваних шкідників та побічну дію на дорослі стадії кліщів. Ефективно діє при всіх температурах в посушливих умовах.

Дізнатися ціну Прибдати
Засіб від кротів
Good bye 0,5 кг

Цей родентицид допоможе ефективно і безпечно для Вас і крота вирішити цю проблему. Газ, що виникає при взаємодії складових препарату з грунтом і повітрям, поширюється по норах і відлякує кротів, змушуючи їх покинути дільницю.

Дізнатися ціну Прибдати
Зелений щит троянда, 3мл+12гр

“Зелений щит” для Роз універсальний засіб захисту рослин. Ефективний препарат проти більшості комах та шкідників і всіх видів хвороб. До складу препарату входить фунгіцид + стимулятор росту (12 мл) і інсектицид + прилипач (3 мл).

Дізнатися ціну Прибдати
Ініціатор

Ініціатор – це комбінація системного інсектициду з добривами подовженого терміну дії у вигляді зручної для використання таблетки (кулька 0,8 см). Таблетки забезпечують довготривалий захист саджанців рослин від шкідників так і стрімкий і інтенсивний їх зростання.

Дізнатися ціну Прибдати
Кендал 1л

Кендал рекомендується застосовувати для всіх культур. Завдяки наявності в його складі крім поживних речовин (азоту і калію) особливих органічних добавок (олігосахаридів і фитоалексинов) препарат значно підвищує опірність рослини захворювань. Регулярне застосування Кендал сприяє приведенню рослини в оптимальний стан, в якому воно краще переносить і долає стреси.

Дізнатися ціну Прибдати
Лепідоцид-БТУ
Біоінсектицид, 35 мл.

Біоінсектициди широкого спектру дії Лепідоцид-БТУ-р захищає рослини від багатьох комах-шкідників. Застосовується для захисту вегетативної системи рослин. Ефективно захищає від гусениць чешуекрилих. Ефективно захищає від гусінів лускокрилих. Лепідоцид-БТУ препарат кишкової дії, який викликає параліч кишечника комахи.

Дізнатися ціну Прибдати
Липкий пояс для дерев 5 м. Агромаксі

Липкий пояс для дерев 5 м — эффективна липучка для захисту дерев від повзаючих комах. Застосовують в садах і паркових посадках дерев та кущів. 2-стороннє клейове покриття липкого пояса захищає від мурах і гусениць літаючих комах. Захисний пояс для дерев обмотують навколо стовбура, липкий шар створює нездоланну перешкоду для комах.

Дізнатися ціну Прибдати
Магнікур Енерджі 10мл.

Фунгіцид системної дії з ефектом стимуляції росту рослин, застосовується проти пероноспорозу та кореневих гнилей. Препарат не тільки захищає рослину від грибкових хвороб, а також має стимулюючі властивості.

Дізнатися ціну Прибдати
Медян Екстра 20 мл.

Контактний фунгіцид, що має профілактичну дію проти широкого спектру збудників хвороб та призначений для запобігання грибковим і бактеріальним захворюванням, що вражають картоплю та яблуні.

Дізнатися ціну Прибдати
Препарат 30В 500 мл.

Препарат 30В призначений для знищення різних видів шкідливих комах. Інсектицид має високу ефективність в боротьбі з зимуючими стадіями шкідників, порушуючи повітряно-водний баланс яєць і личинок в період їх розвитку.

Дізнатися ціну Прибдати
Прованто ВЕРНАЛ 2мл

Системний інсектицид, має контактну і кишкову дію. Який дозволяє контролювати широкий спектр шкідників саду та городу. Захищає цвітіння від Оленки волохатої, а також від колорадського жука.

Дізнатися ціну Прибдати
Ревус Топ, 6 мл.

Препарат активний проти проростання спор та інгібує ріст міцелію. Поглинання тканинами листка забезпечує хорошу трансламінарну активність. Суміш компонентів боряться зі збудником альтернаріозу.

Дізнатися ціну Прибдати
Садовий Вар, 400г

Садовий вар Forester призначений для захисту дерев і кущів від паразитів, вологи та збудників хвороб. Стійкий до морозів та до сонячного проміння. Прискорює природній процес загоєння ран в півтора-два рази.

Дізнатися ціну Прибдати
Світч, 10гр., Сингента

Фунгіцид для захисту рослин проти сірої та плодових гнилей. Препарат зупиняє біосинтез амінокислот та порушує життєвий цикл грибів та інгібує проростання конідій та ріст міцелію збудника.

Дізнатися ціну Прибдати
Скор 2 мл.

Фунгіцид зупиняє розвиток грибів, перешкоджаючи біосинтезу стеролів в клітинних мембранах. Застосовують препарат для профілактики і лікування, рекомендується здійснювати обробку на ранніх стадіях.

Дізнатися ціну Прибдати
Спрей від комарів і кліщів ‘BROS’ 100 мл

Репеллентное засіб Bros Спрей від комарів і кліщів 100 мл – препарат, який забезпечує тривалий захист від комах. Форма виробу гарантує зручність застосування препарату.

Дізнатися ціну Прибдати
Стрічка для дерев липка BROS 5 м

Двостороння покрита клеєм стрічка, закріплена навколо стовбура дерева, створює механічний бар’єр для таких шкідників. Ці шкідники підіймаються по стовбурах дерев, щоб завершити цикл розвитку.

Дізнатися ціну Прибдати
Ураган Форте Syngenta 100мл

Високотехнологічний системний гербіцид суцільної дії, призначений для застосування на парових полях, в садах і виноградниках, в лісовому господарстві, на промислових об’єктах і на присадибних ділянках.

Дізнатися ціну Прибдати
Хорус 3г.

Хорус – високоефективний фунгіцид, що володіє трансламінарною і контактною дією. Препарат проти парші, борошнистої роси і моніліозу, а також інших гнилей. Ефективний під час заморозків. Малотоксичний для бджіл та корисних комах.

Дізнатися ціну Прибдати
Цілитель-25гр. 19588

Високоефективний фунгіцид комбінованого контактно-системної дії для захисту овочевих культур, а також виноградників від широкого спектра грибкових захворювань

Дізнатися ціну Прибдати
Чемпіон 40г. 19572

Чемпіон – контактний фунгіцид широкого спектра дії, проти грибкових та бактеріальних хвороб. Препарат створює захисний шар, через який хвороба не може потрапити в рослину.

Дізнатися ціну Прибдати
Прокласти маршрут
Закрити