Грунтосуміші

Грунт рододендрон 10л

Субстрат для рододендронів відмінно підходить для вирощування культур з низьким (кислим) рівнем Ph 3.5-4.5. Субстрат повністю готовий до використання. Суміш складається з верхнього та нижнього торфу низького ступеня розкладання, соснової кори і річкового піску. Дуже добре підходить для рододендронів, азалій, гортензій та лохини.

Дізнатися ціну Прибдати
Грунт універсальний 50л

Готовий грунт з оптимальним для більшості рослин складом і нейтральним середовищем значно спростить процес посадки рослин і догляду за ними. В основі верхній і нижній торф, просіяний дрібний, річковий пісок, мінеральні добрива та макроелементи. Всі компоненти ідеально підходять для вирощування всіх культур в тому числі і розсади.

Дізнатися ціну Прибдати
Грунт хвоя 50л

Субстрат “Поліський” хвоя – спеціальна суміш виготовлена на основі низинного торфу, соснової кори, з добавкою глини та піску, для вирощування та постійного догляду за різними сортами дерев і чагарників хвойних порід (туя, ялівець, сосна і т.д.).  Соснова кора в складі підкислює грунтосуміш і підтримує баланс Рh 5.0-6.0. Пісок для гарної аерації.

Дізнатися ціну Прибдати
Грунтосуміш універсальна 50л

Грунтосуміш Універсальна власного виробництва задовольняє потреби рослин на початку вегетації, стимулює проростання насіння, зменшує стрес рослин при пересадці і збільшує стійкість до хвороб. До складу входить чорнозем, пісок, мінеральні та органічні речовини. Суміш вологоутримуюча та повітропроникна.

Дізнатися ціну Прибдати
Дренаж керамзітовий 5л

Керамзитовий дренаж оптимізує влагообмен і допомагає рослинам перенести періоди вимушеної посухи, запобігає застою води, що зменшує загнивання коренів. Керамзит хімічно інертний, має нейтральний pH, що не деградує і не має запаху. У складі високоякісна, запечена глина в гранулах. В наявності є пакети по 3 л та 50 л.

Дізнатися ціну Прибдати
Субстрат для лохини
Durpeta 150л

Субстрат на базі кислого, багатого гумусом і легкого торфу, видобутого на RHP площах, не містить насіння бур’янів. Структура субстрату: світлий торф 90% деревна кора 10% Вологість (%) ≤ 45% Електропровідність (МS / см) 0,05-0,2 МS / см. Чудовопідходить для садової лохини, якій потрібна кислий грунт і з хорошою водопоглотительной здатністю.

Дізнатися ціну Прибдати
Прокласти маршрут
Закрити