Засоби догляду за рослинами

Бенефлор, 0,025л

Біостимулятор для збільшення розміру плодів і ягід. Повністю 100% біологічний натуральний стимулятор виготовлений з рослинної сировини. Бенефлор – використовується як підживлення для плодових і ягідних культур, яка сприяє збільшенню маси плодів, а також дозволить плодоносити рослина в ранньому віці.

Склад: Азот загальний – 3,0%, Азот органічний – 3,0%, вуглець, нуклеїнові кислоти, білки-ензими.

Дізнатися ціну Прибдати
Добриво YaraMila complex 12-24-12+micro (весняно – літне)

YaraMila 12-24-12 універсальне добриво яке підходить під будь-яку рослину, а також газон. YaraMila 12-24-12 з співвідношенням NPK 1: 2: 1 + мікро елементи, пролонгованої дії яка чудово підходить в якості стартового добрива навесні і влітку. Азон, фосфор і калій сприяють кращому розвитку надземної (листя та пагони) та підземної (коріння) частини рослини.

Фасовка 1 кг, 3 кг, 9 кг.

Дізнатися ціну Прибдати
Добриво YaraMila complex 7-20-28+micro (осіннє)

YaraMila 7-20-28 живить культуру на ранніх та середніх стадіях розвитку. YaraMila 7-20-28 містить фосфор у доступній формі, що сприяє активному росту коренів і дає молодим рослинам хороший старт. Використання сульфату калію з низьким вмістом хлору знижує навантаження на сприйнятливі до нього культури, а також на молоді рослини.

Фасовка 1 кг, 3 кг, 9 кг.

Дізнатися ціну Прибдати
Комплексне мінеральне добриво для магнолій, гортензій, азалій Мастер 250г 13.40.13 Валагро

Збалансоване співвідношення макро- і мікроелементів добрива Master задовольняє всі потреби в харчуванні кислотолюбивих квітучих рослин як магнолії, гортензії, азалії, рододендрони і ін. Добриво швидко засвоюється, збільшує кількість бутонів і зміцнює імунітет рослин. Добриво добре розчиняється в воді.

Дізнатися ціну Прибдати
Комплексне мінеральне добриво для троянд і квіт. росл. Мастер 250г 15.5.30 Валагро

Універсальне безхлорне водорозчинні комплексне мінеральне добриво з мікроелементами для листкового підживлення троянд і квітучих рослин.  Добриво добре засвоюється рослинами і сприяє утворенню великої кількості бутонів, яскравого забарвлення листя, а також продовжує термін цвітіння.

Дізнатися ціну Прибдати
Комплексне мінеральне добриво для хвойних осінь 250г Валагро

Комплексне водорозчинне мінеральне добриво з хелатними мікроелементами для кореневого підживлення хвойних рослин. Добриво є швидкорозчинне та швидко засвоюється рослиною. Результатом застосування добрив є висока зимова стійкість і стійкість до хвороб і шкідників, сильна коренева система, майбутній здоровий ріст пагонів.

Дізнатися ціну Прибдати
Мегафол 1 л. Valagro

Мегафол – рідкий антистресовий біостимулятор, допомагає рослинам долати стресові ситуації і продовжувати нормальний розвиток. Вироблений з рослинних амінокислот (28%) і містить бетаїн, полісахариди. Амінокислоти стимулюють метаболічні процеси, засвоєння поживних речовин і самі є готовим енергетичним резервом для біологічного процесу росту і розвитку.

Дізнатися ціну Прибдати
Мегафол, 25мл

Виробляється з рослинних амінокислот (28%), в його склад входить: бетаїн, полісахариди і прогормональні з’єднання. Амінокислоти стимулюють метаболічні процеси, засвоєння поживних речовин, є готовим ЕНЕРГОРЕЗЕРВ для біологічного процесу росту і розвитку, виконують функцію транспортування поживних речовин в процесі листового харчування.

Дізнатися ціну Прибдати
Мінеральне добриво гортензія блакитна, 200г, 7.0.12,5 (Агреколь)

Мінеральне, повністю засвоюється, спеціальне добриво для гортензій та інших видів квітучих садових ті, які люблять кислий грунт. Рекомендується застосовувати для деревовидних і крупнолистних видів. Вміст калію і алюмінію, впливає на синтез пігменту у рослини, забезпечуючи ніжно-блакитний відтінок у гортензій.

Дізнатися ціну Прибдати
Плантафол 10+54+10, цвітіння, 25г

Збалансоване, комплексне водорозчинне добриво для позакореневого підживлення, при погіршенні активності кореневої системи в період цвітіння і бутонізації. Має ефект стимулятора росту рослин у несприятливих умовах. Відмінно доповнює кореневе підживлення.

Дізнатися ціну Прибдати
Плантон R для троянд (200г.)

«Плантон R (Planton R)» – сучасне польське водорозчинне комплексне мінеральне добриво для правильного розвитку, рясного і тривалого цвітіння троянд та інших садових квітів. Це сучасне спеціалізоване добриво, повністю розчинне у воді, з високим вмістом легко засвоюваних мікроелементів.

Дізнатися ціну Прибдати
Плантон В для лохини
NPK 16-6-15 200 г.

Сучасне, спеціалізоване добриво призначено для чорниці та лохини, а також рослин, які потребують високої кислотності грунту. Завдяки калію добриво стимулює рясне цвітіння рослин і плодоношення, дуже добре засвоюється рослинами. Добриво являється підкисленням для грунту.

Дізнатися ціну Прибдати
Плантон Н для гортензій (200г.)

Оптимальний підбір складу забезпечує правильний ріст і рясне цвітіння рослин, що підтверджено при тривалому застосуванні цього добрива в професійній області вирощування продукції. Добриво “Planton H” дозуються в кількості 1-2 чайні ложечки на 10 літрів води (в залежності від розміру рослин).

Дізнатися ціну Прибдати
Прилипач БПК БТУ-ЦЕНТР, 10мл.

Біопрепарат, який використовується разом із засобами захисту рослин, а також з препаратами харчування. Зменшує під час обробки втрати препаратів від стікання, випаровування, розкладання. Покращує ефективність дії та продовжує дію препаратів захисту. Безпечний для людей, тварин.

Дізнатися ціну Прибдати
Радіфарм укорінювач Volagro 1л

Радіфарм – спеціальний комплекс, що містить полісахариди, стероїди глюкозидів, амінокислоти і бетаїн, збагачений вітамінами та мікроелементами, створений для розвитку бічних і додаткових коренів, забезпечуючи рівномірний розвиток кореневої системи рослини. Сприяє швидкому укоріненню рослини.

Дізнатися ціну Прибдати
Радіфарм+ Біостимулятор росту кореневої системи 25мл (Валагро)

Радіфарм – спеціальний комплекс, що містить полісахариди, стероїди глюкозидів, амінокислоти і бетаїн, збагачений вітамінами та мікроелементами, розроблений для розвитку бічних і додаткових коренів, забезпечуючи рівномірний розвиток усієї кореневої системи рослини.

Дізнатися ціну Прибдати
Прокласти маршрут
Закрити