(Українська) ФАРБИ ОСЕНІ

(Українська) Детальніше
(Українська) Садовий центр
(Українська) Ми підберемо для Вашого саду найкращі рослини, а також проконсультуємо щодо їх догляду!
(Українська) Ландшафтний дизайн
(Українська) Професійні дизайнери створюють найкращі рішення для вашого саду. Фахiвцi садового центру Пiсардi зроблять усе, щоб Ваше подвір'я чи сад дарували красу і затишок!
(Українська) Догляд за рослинами
(Українська) Ми знаємо рослини і вміємо доглядати за ними. Тому з радiстю Вам допоможемо!
(Українська) ПОРТФОЛІО ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ
(Українська) ПОРТФОЛІО САДОВОГО ЦЕНТРУ
(Українська) НОВИНИ ТА ЦІКАВІ СТАТТІ
(Українська) Не пропусти акції, конкурси та знижки!
(Українська) Залишить свiй номер телефону, щоб ми добавили Вас до розсилки з акцiйними пропозицiями у Viber

Та пидписуйтесь на нашу сторiнку у Facebook Пiдписатися
(Українська) Клієнти та відгуки
Богдан Карпенко, ЖК «Фортуна»
Компанія «Пісарді» талановита група професіоналів, яка розробила дизайн-проект озеленення ЖК «Фортуна». Почавши співпрацю в 2015 р. я отримав надійних партнерів в сфері озеленення моїх будинків, а також догляду за зеленими зонами. Цікаві, неординарні ідеї, якісне виконання робіт – це все дає мені бажання залишатися саме з цією компанією. Однозначно рекомендую!
(Українська) Бєльська Юлія Юріївна, компанія ТОВ `Еліт-ЕДЕЛЬВЕЙС` – офіційний представник ТМ HUNTER в Україні
Когда мы приобрели загородный дом, встал вопрос о благоустройстве и озеленении участка. Получив несколько предложений, мы остановили свой выбор на компании «Писарди» и, на сегодняшний день, очень довольны их работой. Ландшафтный дизайнер при создании проекта учла все пожелания и предложила интересные, необычные решения. Высаженные растения были доставлены в срок и отвечали нашим требованиям. Понимая, что сад нуждается в профессиональном уходе, мы решили привлечь к обслуживанию участка тех же специалистов. Комплексный подход к обслуживанию, пунктуальность, аккуратность и порядочность сотрудников компании «Писарди» делают наше сотрудничество приятным. Спасибо вам за красивый ландшафт и, конечно, удачи в работе!
(Українська) Еляна, село Петрушки, котеджне містечко
Дуже рекомендую ландшафтну компанію «Пісарді» за гарно виконану роботу. За чітке розуміння поставлених задач та наших побажань. Дуже вдячні за допомогу в підборі рослин та садового декору. Завдякі їх професіоналізму та любові до своєї роботи , наш сад заграв новими барвами від весни до зими. Бажаемо їм і подалі нових та цікавих проектів.
(Українська) Компания «Накую»
Компания «Накую» была основана в 2014 году. Компания являемся лидером в регионе по производству стальных конструкций для государственных, коммунальных компаний и частных заказчиков. «Накую» производит как индивидуальные, так и серийные изделия.
Close